דרום כחול: אדמת אשדוד תפרח ויוקם בה פארק עסקים והייטק ישראלי כחול-לבן

משקיעים ישראלים עם כסף נזיל ואהבה למולדת ימצאו בפארק ההייטק החדש באשדוד הזדמנות משולשת להשקעה: זכות למשרד, זכות למסחר ופוטנציאל למגורים. הזדמנות לרכישה רגע לפני אישור תוספת זכויות
התמונה להמחשה בלבד
החזון שעמד בבסיס התכנון של פארק היי-טק אשדוד, מהגדולים שנראו כאן בישראל, היה להפיח בדרום חיים חדשים ברוח הטכנולוגיה והיזמות. היום מקבל יישוב הדרום משמעות עמוקה מתמיד, כאשר ההיסטוריה מוכיחה שוב ושוב שמתוך המשברים הגדולים ביותר צמחו הזדמנויות מינוף של אחת לדור. זה רק עניין של זמן עד שאדמת אשדוד תשוב להניב פירות למשקיעים וחיים חדשים ייבנו על הקרקע. 

בימים אלו מחכים היזמים בפרויקט לאישור הסופי של מסמך המדיניות החדש שהוגש לשולחן הוועדה המחוזית, לפיו תתאפשר הגדלה משמעותית של אחוזי הבנייה עם אפשרות לתוספת של מגורים. עם הגשת התב״ע החדשה להגדלת הזכויות, צפויה עליית ערך משמעותית של הקרקעות. 

השקעה במגרש עם זכויות קיימות ואפשרות לממש את העסקה בכל שלב

קבוצת דוידסון הצטרפה עוד בתחילת הדרך לשורת היזמים המובילים שרכשו מגרשים בפרויקט, ומשווקת בימים אלו זכות לחנות + משרד עם אופציה למגורים בפרויקט דוידסון TECH-PARK - מגרש בכניסה הראשית לפארק ההיי-טק עם תב״ע מאושרת. 

לרשות הרוכשים והמשקיעים עומדות שתי אפשרויות להשקעה:

  • זכות למשרד + פוטנציאל למגורים: זכות בקרקע המשקפת זכות למשרד בגודל 25 מ״ר, עם פוטנציאל לתוספת מגורים וזכויות בניה עד פי 4 מהקיים, עבור 250,000 ש״ח (כולל מע״מ), כאשר היום משלמים 50,000 ש״ח בלבד ואת היתרה במאי 24, לפי מודל תשלום 20/80. תכנית מאושרת לבניה.
  • זכות לחנות + פוטנציאל למגורים: זכות בקרקע המיועדת למסחר / הסעדה, ובעלת פוטנציאל לתוספת מגורים וזכויות בניה עד פי 4 מהקיים, עבור 450,000 ש״ח (+ מע״מ), כאשר היום משלמים רק 45,000 ש״ח ואת היתרה משלמים במאי 2024, לפי מודל תשלום 10/90.

עם אישור הגדלת הזכויות, צפויה העצמה של פי 3.8 מהקיים יחד עם תוספת של 20% למגורים, כאשר במצב כזה מי שירצה לממש עם אישור התכנית יוכל להכפיל את ערך ההשקעה שלו. מי שיקנה זכות למשרדים למשל, יזכה לרווח צפוי של כ-300 אלף ₪ בתוך תקופה קצרה של כשנתיים שלוש.

את העסקה ניתן כאמור לממש בכל נקודת זמן ולהנות מרווח מהיר במונחים של השקעה, או להחליט למקסם את הפוטנציאל ולהישאר בעסקה עד לאישור הסופי ולהמשיך לבניה באמצעות מימון בנקאי. בכל אחת מהחלופות, מממשים המשקיעים את הרווח על ההשקעה כבר במעמד החתימה, במינימום השקעה ועם רמת ביטחון גבוהה במיוחד.

דווקא עכשיו: השקעה בדרום רגע לפני הפריחה המחודשת

גם לפני שהחלה הלחימה, דרום הארץ נחשב לאזור אטרקטיבי במיוחד למשקיעים, בעיקר הודות לקצב הצמיחה המשמעותי שלו שעדיין רחוק מלהדביק את הפער עם מחירי הנדל״ן של אזורי המרכז והשפלה. משקיעים בתחילת הדרך מצאו הזדמנויות השקעה רלוונטיות עבורם הדורשות הון עצמי נמוך יחסית ואילו משקיעים מנוסים זיהו את פוטנציאל התשואה ויחס החזר ההשקעה האטרקטיבי שהאזור מציע. עיריית אשדוד צופה שבתוך ארבע עד חמש שנים יאוכלסו לפחות 60% מהקרקעות בפארק ההייטק, שיקבע את מעמדה של אשדוד כמטרופולין חמישי במדינת ישראל.

מתווה העסקה שמציעה דוידסון למשקיעים מגלם את הפוטנציאל הטמון בקרקע נוכח התחזיות של התקופה אחרונה, ומעניק ערך אמיתי למשקיעים גם בנקודת הזמן הנוכחית שמאופיינת בחוסר וודאות.

עבור השקעה מינימלית של 45-50 אלף ש״ח בלבד במעמד החתימה, ניתן להיכנס להשקעה ללא נטל מימוני ולממש פוטנציאל רווח של כ- 100% בתוך כשנתיים בלבד, בכפוף לאישור התב״ע להגדלת הזכויות ותוספת המגורים. בסביבת ריביות תנודתית ושוק נדל״ן המשתנה בקצב מהיר, השקעה בנכס מגוון עם פוטנציאל השבחה היא בחירה חכמה ואטרקטיבית המשלבת ביטחון וצפי לתשואה מעולה.

תנאי תשלום מיוחדים לזמן מוגבל:

זכות למשרד + פוטנציאל למגורים עבור 250,000 ש״ח:
משלמים היום 50,000 ש״ח בלבד ואת היתרה במאי 24, לפי מודל תשלום 80/20. 

זכות לחנות + פוטנציאל למגורים עבור 450,000 ש״ח:
משלמים היום רק 45,000 ש״ח ואת היתרה במאי 2024, לפי מודל תשלום 90/10.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם בהקדם >>

קבוצת דוידסון, דור שלישי בנדל"ן, יוזמת ומקימה פרויקטים למגורים, תעסוקה ומסחר ברחבי הארץ. כבר בשנות ה-70, רכשה הקבוצה קרקעות בתל אביב וכיום פעילה בהיקף של כ-3000 דירות וכ-100 אלף מ"ר למשרדים ומסחר. ״יש לנו חלק משמעותי בפרויקט דוידסון TECH-PARK ובאופן כללי ניסיון רב בהקמת פרויקטים וקידום תב"עות. אנו צופים רווח משמעותי אותו נקצור יחד עם המשקיעים שלנו, שיהנו ממלוא תוספת הזכויות״, מסכמים בחברה.