בשורה למשקיעים: רוכשים היום זכות למשרד ונהנים מהגדלה של עד פי 3.8 בצפי של כשלוש שנים בלבד

עיריית אשדוד מקדמת במרץ תכנית חדשה להעצמת הזכויות במטרופולין העסקים הבא של ישראל. לפי התכניות, ייהנו הרוכשים מהגדלה צפויה של פי 3.8 מהקיים ותוספת של 20% למגורים. רגע לפני אישור מסמך המדיניות, נוהרים המשקיעים כדי להספיק ליהנות מעליית ערך נוספת

*התמונה להמחשה בלבד

אזור דרום הארץ סבל במשך עשרות שנים מתדמית מנומנמת ונחשב אחד האזורים הכי פחות מפותחים בהיבט של תעסוקה. פארק ההייטק החדש עתיד לייצר מציאות חדשה לתושבי העיר והסביבה ולמקם את אשדוד על מפת העסקים של ישראל. החזון הוא ברור: פארק עסקים חדשני ומודרני שיאפשר לתושבי העיר והסביבה להשתלב בתעשייה עתירת ידע מבלי לשרוף שעות בפקקים למרכז הארץ.

על הפיכת החלום למציאות אמונה עיריית אשדוד, הדוחפת את הפרויקט במלוא העוצמה כדי ליצור לתושבים עוגן כלכלי עירוני חזק ויציב. ברדיוס הכולל את אשדוד והישובים בסביבה ישנם כמיליון תושבים, כאשר לפי ההערכות צפויים להגיע למתחם כ-20,000 עובדים מדי יום, שיקבלו מענה תעסוקתי חדש ויוכלו לעבוד בתוך העיר או במרחק נסיעה קצר מהבית. 

קרקעות הזהב של אשדוד: הגדלת זכויות צפויה עד ל-650%

מסמך המדיניות של פארק ההייטק אשדוד עבר לא מעט גלגולים ונמצא כעת בשלבים סופיים לפני אישור הנוסח הסופי. על בסיס התכניות תתאפשר הגדלת זכויות של עד 650% ומתוך זה 20% מגורים, עם אישור עקרוני להגשת התב״ע ויציאה לדרך.

*התמונה להמחשה בלבד

עסקת 'פליפ' או השקעה ארוכת טווח? אתם בוחרים

כדי לממש את התכנית, חברו יחד מספר יזמים המחזיקים בבעלות על מספר מגרשים בהיקף של 27 דונם. יחד, תוגש על ידם טיוטת תב״ע ראשונה לעירייה לאישור הגדלת הזכויות ע״י הוועדה המחוזית.
״מדובר בתהליך: יש אישור עקרוני מהעירייה, לאחר מכן המלצה להפקדה, אישור מהוועדה המחוזית ואז הפקדה בפועל. כל אבן דרך כזו נותנת יותר וודאות ומעלה את שווי הקרקע״, מסבירים בקבוצת דוידסון, שתקדם פרויקט במתחם במגרש בן כ-6.5 דונם.

קבוצת דוידסון מתמחה באיתור קרקעות עם פוטנציאל השבחה גבוה, המעניקות למשקיעים הזדמנות אמיתית להגדלת ההון העצמי שלהם. את פוטנציאל ההשבחה חסר התקדים של פארק ההייטק אשדוד זיהתה דוידסון כבר בתחילת הדרך, ומיהרה לתפוס נתח במתחם. מודל הרכישה האטרקטיבי שמציעה כעת למשקיעים בפרויקט TECH PARK מאפשר בעלות על קרקע עם זכות למשרד בסכום עצמי של 250,000 ש״ח בלבד (פלוס מע"מ)

בנוסף, ניתן לרכוש שטחי מסחר בפרויקט במחירים של החל מ-450,000 ש״ח (כולל מע"מ)

פרויקט TECH PARK יממש מודל עירוב שימושים וייבנה ממש בכניסה לפארק, כאשר מי שמצטרף להשקעה יוכל לבחור מתי לממש את העסקה וליהנות מעליית הערך עד לאותה נקודת זמן. ״ניתן למכור את החלק במגרש בכל רגע נתון, או להשביח את הזכויות עוד יותר ולבנות משרד בעזרת מימון בנקאי״, אומרים בקבוצה. בכפוף לאישור התכניות, זכויות הבנייה יוכפלו ומי שרכש קרקע עם זכות למשרד יקבל משרד נוסף מבלי להוסיף אגורה על עלות הקרקע. 

מתחרה חדשה להשקעות בחו״ל

בתקופה של תנודות בשוק ההון, אינפלציה ועלייה עקבית בריביות, רבים מהישראלים פונים להשקעות בשוק ההון או רכישת נכסים מעבר לים. לתחרות על הכיס של הקהל הישראלי נכנסת שחקנית מקומית עם גב חזק והצעת ערך אטרקטיבית למשקיעים שלא מותירה מקום לספק.

פוטנציאל הרווח של המשקיעים ב- TECH PARK נמצא על עקומת צמיחה חדה במיוחד, כאשר ככל שיוסיפו השנים ותחול התקדמות בתכניות, צפויים הרוכשים ליהנות מעליית ערך יוצאת דופן על ההשקעה שלהם. בטווח של כ-3 שנים בלבד, צפויים הרוכשים להכפיל את השקעתם ואילו בטווח של כעשר שנים, ייהנו הרוכשים שבחרו לבנות על הקרקע מתשלומי שכירות בתוספת לעלייה ערך נוספת. 

בתוך מציאות שבה רכישת נכס למגורים היא חלום עבור הרבה מהישראלים, הורים לילדים יוכלו לרכוש עבורם עתודה פיננסית שתחל להניב פירות תוך זמן קצר במונחי השקעה - הזדמנות ממשית להגדלת ההון העצמי בדרך לדירה הנכספת.

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם >>