לא עוצרים: הדרום עוד יחזור לפרוח - ואתם יכולים להיות חלק מזה: קבוצת דוידסון תציע למשקיעים שטחים בטק-פארק אשדוד

השקעה במסחר ומשרדים עם פוטנציאל ענק למגורים: קרקעות להשקעה בפרויקט עירוב שימושים (קרקע זמינה לבניה) יימכרו ב-250,000 ש״ח. לפי התכניות, בקרוב צפוי להתקבל אישור ועדה מחוזית למדיניות להגדלת הזכויות ותוספת מגורים במתחם. קרקעות לטובת מסחר יימכרו ב-450,000 ש״ח (+ מע״מ) עם תנאי תשלום מיוחדים

*התמונה להמחשה בלבד

קבוצת דוידסון פעלה מבעוד מועד על מנת להשיג אחיזה בקרקעות הכי מבוקשות בדרום והשפלה. הקבוצה ששיווקה את פרויקט טק-פארק לפני פרוץ המלחמה חוזרת כעת לשיווק ומחזירה למשקיעים את האפשרות לקחת חלק בפארק העתידי של אשדוד. 

פארק ההייטק החדש באשדוד ישתרע על פני 133 דונם ויכלול 25 מגרשים למסחר, מגורים ותעסוקה. מטרופולין העסקים החדש יציע הזדמנויות עסקיות לחברות היי-טק, ביו-טק ומקצועות חופשיים, לצד בנייני מגורים, מרכזי מסחר ומקומות בילוי ופנאי. לפי ההערכות, כ-20,000 מבקרים צפויים להגיע למתחם מדי יום.

מרכזי העסקים הראשיים של הערים המובילות מתאפיינים בהיקפים עצומים של בנייה ויישום מגמת עירוב שימושים של מסחר, תעסוקה ומגורים במתחם אחד, כאשר ערים רבות כבר פעלו או פועלות בימים אלו לקידום תכניות להעצמת הזכויות. כעת גם אשדוד מיישרת קו עם המגמה המתפתחת וגורמי התכנון בעיר כבר פועלים במרץ להעצמה משמעותית של הזכויות והוספת שימוש של מגורים, כך שהשקעה בקרקע היום - שכאמור כבר כוללת זכויות בנייה ולכן בעלת ערך גם במצב הקיים - יכולה להניב רווחים נאים במיוחד כבר בטווח הקרוב, למשקיעים שישכילו להיכנס בזמן.

ממנפים את עליית הערך הצפויה כבר במעמד הרכישה

היתרון המשמעותי של השקעה בפרויקט דוידסון TECH-PARK הוא כאמור עליית הערך הצפויה, עם אישור התכניות הצפויות להגדלת הזכויות על הקרקע.

בקבוצה מסבירים: "צריך להבין שהמשקיע קונה קרקע זמינה לבנייה עם תב"ע מאושרת. כלומר כבר במעמד הרכישה המשקיע עושה עסקה טובה ובטוחה, וכעת כל שנותר לו הוא להמתין תקופה די קצרה במונחי נדל"ן, כשנתיים, בזמן שאנחנו מקדמים את התכנית להעצמת הזכויות בתמיכת העירייה שתאפשר לו לקצור את הפירות, ולהפוך את את ההשקעה הטובה להשקעה פנטסטית של אחת לעשור.״

תנאי תשלום מיוחדים: משלמים 50,000 ש״ח במעמד הרכישה, ואת השאר במאי 2024

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם בהקדם >>

קבוצת דוידסון, דור שלישי בנדל"ן, יוזמת ומקימה פרויקטים למגורים, תעסוקה ומסחר ברחבי הארץ. כבר בשנות ה-70, רכשה הקבוצה קרקעות בתל אביב וכיום פעילה בהיקף של כ-3000 דירות וכ-100 אלף מ"ר למשרדים ומסחר. ״יש לנו חלק משמעותי בפרויקט דוידסון TECH-PARK ובאופן כללי ניסיון רב בהקמת פרויקטים וקידום תב"עות. אנו צופים רווח משמעותי אותו נקצור יחד עם המשקיעים שלנו, שיהנו ממלוא תוספת הזכויות״, מסכמים בחברה.