קבוצת דוידסון מצטרפת למטרופולין העסקים החדש של הדרום ותחזיק שטחים בפארק טק אשדוד

השיווק יוצא לדרך: קרקעות להשקעה בפרויקט עירוב שימושים (קרקע זמינה לבניה) מוצעות כעת במחיר פרי-סייל חלומי של 250 אלף ש״ח בלבד. לפי התכניות, בקרוב צפוי לעבור אישור תב"ע להגדלת הזכויות ותוספת מגורים במתחם. עם אישור התכניות, צפויים המשקיעים ליהנות מרווח של כ-200% ויותר, בטווח זמן של כשנתיים בלבד

*התמונה להמחשה בלבד

קבוצת דוידסון פעלה מבעוד מועד על מנת להשיג אחיזה בקרקעות הכי מבוקשות בדרום והשפלה. הקבוצה יוצאת כעת לשיווק הפרויקט ופותחת את האפשרות לקחת חלק בפארק העתידי של אשדוד. פארק ההייטק החדש באשדוד ישתרע על פני 133 דונם ויכלול 25 מגרשים למסחר, מגורים ותעסוקה. מטרופולין העסקים החדש יציע הזדמנויות עסקיות לחברות היי-טק, ביו-טק ומקצועות חופשיים, לצד בנייני מגורים, מרכזי מסחר ומקומות בילוי ופנאי. לפי ההערכות, כ-20,000 מבקרים צפויים להגיע למתחם מדי יום.

מרכזי העסקים הראשיים של הערים המובילות מתאפיינים בהיקפים עצומים של בנייה ויישום מגמת עירוב שימושים של מסחר, תעסוקה ומגורים במתחם אחד, כאשר ערים רבות כבר פעלו או פועלות בימים אלו לקידום תכניות להעצמת הזכויות. כעת גם אשדוד מיישרת קו עם המגמה המתפתחת וגורמי התכנון בעיר כבר פועלים במרץ להעצמה משמעותית של הזכויות והוספת שימוש של מגורים, כך שהשקעה בקרקע היום - שכאמור כבר כוללת זכויות בנייה ולכן בעלת ערך גם במצב הקיים - יכולה להניב רווחים נאים במיוחד כבר בטווח הקרוב, למשקיעים שישכילו להיכנס בזמן.

ממנפים את עליית הערך הצפויה כבר במעמד הרכישה

היתרון המשמעותי של השקעה בפרויקט דוידסון TECH-PARK הוא כאמור עליית הערך הצפויה, עם אישור התכניות הצפויות להגדלת הזכויות על הקרקע.

בקבוצה מסבירים: "צריך להבין שהמשקיע קונה קרקע זמינה לבנייה עם תב"ע מאושרת. כלומר כבר במעמד הרכישה המשקיע עושה עסקה טובה, וכעת כל שנותר לו הוא להמתין תקופה די קצרה במונחי נדל"ן, כשנתיים, בזמן שאנחנו מקדמים את התכנית להעצמת הזכויות בתמיכת העירייה שתאפשר לו לקצור את הפירות, ולהפוך את את ההשקעה הטובה להשקעה פנטסטית של אחת לעשור.״

*התמונה להמחשה בלבד

עידן חדש לעסקים בדרום: תופסים בזמן את השינוי

פרויקט טק-פארק אשדוד יציע לתושבי העיר והסביבה אלפי מקומות עבודה חדשים וייתן מענה גם לאתגר כוח האדם איתו מתמודדות חברות ההיי-טק בדרום, המתקשות לגייס עובדים בשל מיקומן הגיאוגרפי. מתחם העסקים החדשני יאפשר לכ-18 אלף תושבים באזור העוסקים בהיי-טק וכ-40 אלף תושבים היוצאים מהעיר מדי יום כדי לעבוד באזור תל אביב וגוש דן, להעביר את מקום העבודה שלהם לאשדוד מבלי להצטרך להצפין למרכז הארץ. עבור המשקיעים, מדובר במספרים אופטימיים במיוחד והזדמנות ליהנות מעליית ערך משמעותית לאור הביקוש הגובר, שרק ימשיך לזנק ככל שיתקדמו תהליכי הבניה במתחם ועם אישור התכנית להגדלת הזכויות.

קבוצת דוידסון, דור שלישי בנדל"ן, יוזמת ומקימה פרויקטים למגורים, תעסוקה ומסחר ברחבי הארץ. כבר בשנות ה-70, רכשה הקבוצה קרקעות בתל אביב וכיום פעילה בהיקף של כ-3000 דירות וכ-100 אלף מ"ר למשרדים ומסחר. ״יש לנו חלק משמעותי בפרויקט דוידסון TECH-PARK ובאופן כללי ניסיון רב בהקמת פרויקטים וקידום תב"עות. אנו צופים רווח משמעותי אותו נקצור יחד עם המשקיעים שלנו, שיהנו ממלוא תוספת הזכויות״, מסכמים בחברה.

לרגל השקת השיווק, נהנים המשקיעים הראשונים ממחירי פרי-סייל ויכולים לרכוש קרקע בכניסה הראשית של הפארק עם פוטנציאל תשואה מבטיח

250,000 ₪ בלבד – להשקעה שצפויה להכפיל את עצמה תוך כשנתיים (כפוף לאישור תב"ע להגדלת הזכויות ותוספת מגורים)